خانه

به وب‌سایت یک ماجراجوی علم و کارآفرینی خوش آمدی

باور دارم که همیشه راهی هست، همیشه دست کم راهی هست

عکس علیرضا شیاسی

درباره من

من یک مهندس و یک قلم به‌ دست هستم که در مسیر کارآفرینی و علم آموزی قدم گذاشته‌ام. مهندس عمران هستم گرچه باید بگویم به خاطر علاقه‌ام به کامپیوتر (لینوکس و نرم‌افزار متن باز) در حوزه کامپیوتر بیشتر می‌دانم. اکنون در حال تحصیل در کارآفرینی و کسب‌وکار هستم و تخصصم را در کارآفرینی سازمانی دنبال می‌کنم. از همه این‌ها بیشتر در کسب‌وکار و کارآفرینی فعالیت داشته‌ام و اعتراف می‌کنم آنقدر که شکست خورده‌ام، موفق نشده‌ام. اما لذت موفقیت‌ها و ادامه دادنشان به همه شکست‌ها می‌ارزد.
به هرحال زندگی ماجراجویی‌ست، من ادامه می‌دهم و از مسیر لذت می‌برم.

اکنون هم درکنار کارهای خودم مثل «ناژآرک»، به عنوان یک مشاور و یاور به دوستانم و کارفرمایانم کمک می‌کنم تا در مسیرشان بهتر و موثرتر گام بردارند.

اینجا هم از تجربه‌ها، دانسته‌ها و خوانده‌هایم در کارآفرینی می‌نویسم و درکنارشان دست‌نوشته‌هایم را منتشر می‌کنم.

کارهای من

می‌توانیم

مشاوره و یاری

درست هنگامی که در مسیر و نزدیک به هدف هستیم، بیشتر ما منصرف می‌شویم. در چنین شرایطی باید خودت را بازیابی، هنگام آغاز و در ادامه مسیر دلایل و چراهایت را بیابی و پیشرفت کنی، من در کنارت هستم تا از این مسایل عبور کنی و هدفت را میسر سازی.
باوردارم که پیشرفت و پیروزی اتفاقی نیست.

می‌یابیم

مهندسی و حل مساله

رشتهٔ من مهندسی ست و علاقهٔ من خلق کردن. هرآنچه که نیاز به حل کردن و خلق کردن داشته باشد جزیی از علاقه و مهارت من است. به دوستان و مشتریانم کمک می‌کنم تا مشکلات و مسایل مسیر حرفه‌ایشان را پیدا کرده و با کمک یکدیگر راه‌حلی برایش بیابیم. باور دارم که همه مسایل و مشکلات دست کم یک راه‌کاری دارند.

می‌سازیم

کارآفرینی و کسب‌وکار

برخی کارهایی که در مسیر کارآفرینی‌ام ساخته‌ام موفق شده و هم اکنون رونق دارند. خدمات و محصولاتی را با دوستان و هم تیمی‌هایم ارائه می‌دهیم که می‌توانند کمک کنند تا خواسته‌هایت را برآورده سازیم. دعوت می‌کنم تا با تیم‌های حرفه‌ای ما آشنا شوی و با خیال آسوده یک مراوده تجاری حرفه‌ای داشته باشیمو کسب‌وکارت را رونق دهی.


عضوی از «رفیق‌نامه» من شو
گاهی نامه‌ای به رفقایم می‌دهم و مطالب مفیدی که می‌خوانم، ترجمه می‌کنم یا می‌نویسم را برایشان ارسال می‌کنم.


آخرین نوشته‌ها

بازاریابی به زبان ساده – تعریف بازاریابی (مارکتینگ) ساده و چکیده

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟ بازاریابی یا مارکتینگ در نگاه اول یعنی یافتن و یا ساختن یک بازار برای ارائه محصول یا خدمت. با جرأت می‌توان گفت که بیشترین کلمه استفاده شده در حوزه کسب‌وکار بازاریابی

Read More »

تماس با من

همیشه از آشنایی با افراد مختلف خوشحال می‌شوم. چه این تماس برای کار باشد چه حتی یک سلام ساده؛ من مشتاق پیامت هستم.

[contact-form-7 id=”97″ title=”فرم تماس 1″]


عضوی از «رفیق‌نامه» من شو
گاهی نامه‌ای به رفقایم می‌دهم و مطالب مفیدی که می‌خوانم، ترجمه می‌کنم یا می‌نویسم را برایشان ارسال می‌کنم.


همیشه دست کم یک راه هست
یا می‌یابیم یا می‌سازیم

خسته می‌شویم اما تسلیم نه